Kurumsal Toggle

Tarihçe

Şirketimizin kurucusu olan Mustafa KANIK 1978 yılında müteahhitlik hizmetine baslamış olup, 13 Mart 1989 yilinda SÜREKLİ İNŞ. TİC. Ve SAN. LTD. ŞTİ'ni Ankara'da kurmustur.

Firmamız kuruluşundan günümüze kadar bünyesindeki genç ve dinamik kadrosuyla, aldığı işleri kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilik ile zamanında, sorunsuz olarak bitirmeyi kendisine ilke edinmiştir. İmalatlarımız projelendirmeden teslime kadar uzman personelimiz tarafından denetlenerek kalite standartlarına uygun şekilde teslim edilir. Firmamız yaptığı bütün işlerde idare, kurum ve kuruluşların taktirlerini almıştır.

Ayrıca SÜREKLİ İNŞ. TİC. ve SAN. LTD.ŞTİ'nin başarı grafiğini destekleyen güçlü mali ekonomik yapısı ve banka kredi imkanları mevcuttur.

 

Faaliyet Alanlarımız

Firmamızın faaliyet alanları aşağıda sıralanmaktadır:

* Kanalizasyon İnşaatı

* İçme Suyu İnşaatı

* Yağmur Suyu İnşaatı

* Atıksu Arıtma Tesisi İnşaatı

* İçme Suyu Arıtma Tesisi İnşaatı

* Paket Arıtma Tesisi İnşaatı

* Çevre Düzenleme İnşaatı

* Telekomünikasyon İnşaatı

* Bakım Onarım ve Tadilat İnşaatı

* Revizyon ve teknik destek İnşaatı

* Bina İnşaatı

* Dere Islahı İnşaatı

 

 

Kalite Politikamız

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek eğitimli personelimizle şartnamelere ve projelere uygun alt yapılar ve modern yapıları etkinliğini sürekli iyileştirerek uyguladığımız kalite yönetim sistemimizle inşa etmek

 

Çevre Politikamız

* Çevre kirliliğine etki eden etkenleri kontrol altında tutarak en aza indirmek,

* Kaynak israfını engellemek,

* Kuruluşumuz personelini ve ilgili kuruluşları çevre konusunda bilinçlendirmek,

* Geri dönüşüm teknolojisi uygulamak,

* Sürekli gelişmeyi sağlamak,

* Mevcut yasalardan doğan yükümlülükleri yerine getirerek, Bütün faaliyet sahalarında çevre bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Çevre Yönetim Sistemini benimsemek ve gereklerini yerine getirmek.

ShutDown